Ermira dhe Goldi po bëhen prindër për herë të parë? Nusja më në fund zbulon barkun – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ermira dhe Goldi po bëhen prindër për herë të parë? Nusja më në fund zbulon barkun

17:33 | 30 Qershor 2020

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ata janë përfolur se po presin fëmijën e tyre të parë.

Por, në foton e fundit të publikuar nga Ermira, barku i saj nuk duket akoma i fryrë./ORAinfo/

Komento: