Ermira na tregon tortën për ardhjen në jetë të Guerilit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ermira na tregon tortën për ardhjen në jetë të Guerilit

23:02 | 02 Dhjetor 2020

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Para pak ditësh ajo u bë nënë e një djali, i cili u pagëzua me emrin Gueril.

E sonte ajo na ka prezantuar me tortën, e cila gjithashtu është me flamurin kombëtar./ORAinfo/

Komento: