Ermira publikon pamje më burrin nga muaji i mjaltit, por po i shoqëron edhe dikush tjetër – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ermira publikon pamje më burrin nga muaji i mjaltit, por po i shoqëron edhe dikush tjetër

20:08 | 03 Korrik 2020

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur bashkë me Goldin dhe me Ponin nga pushimet./ORAinfo/

Komento: