Ermira publikon sërish foto me bashkëshortin, shfaqet e tëra e ‘mbuluar’ me ari – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ermira publikon sërish foto me bashkëshortin, shfaqet e tëra e ‘mbuluar’ me ari

19:51 | 30 Qershor 2020

Gold Ag është ndër reperët më të njohur në vendin tonë.

Ai është bërë akoma më i përfolur pas martesës së tij, shkruan ORAinfo.

Ermira është vajza e cila ia mori zemrën Arianit.

Sot ata janë shfaqur së bashku, ku nusja shihet me një zingjir ari në qafë si dhe një unazë në gisht./ORAinfo/

Komento: