Escobar shihet me Ali Ahmetin e Bujar Osmanin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Escobar shihet me Ali Ahmetin e Bujar Osmanin

22:38 | 18 Mars 2023

Fundi i takimit, Escobar shihet me Ali Ahmetin e Bujar Osmanin.

Pas njoftimit të BE-së se ka përfunduar takimi trilateral në Ohër, i pari që doli jashhtë ishte i dërguar special i ShBA’së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar.

Në pamjet e T7 e cila po përcjellë këto takime që nga fillimi shihet se si Escobar del nga sallat e takimeve.

Ai u takua me liderin e shqiptarëve në Maqedoninë e Veriut, Ali Ahmetin dhe ministrin e Jashtëm maqedonas, Bujar Osmanin.

Komento: