Është bërë si ‘kukull’, kaq shumë është rritur vajza e Mirsa Kërqelit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Është bërë si ‘kukull’, kaq shumë është rritur vajza e Mirsa Kërqelit

18:41 | 02 Korrik 2020

Mirsa Kërqeli është këngëtarja shqiptare që për shumë vite ka qenë shumë aktive në muzikë.

Ajo tani është larguar nga muzika dhe nga paraqitjet publike duke iu perkushtuar vetëm familjes së saj, shkruan ORAinfo.

Mirsa është e martuar dhe ka dy fëmijë, Tiarin dhe Anën.

Në profilin e saj në Instagram, Mirsa poston fotografi të fëmijëve, ku shihet se që të dy janë rritur.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto të vajzës, e cila është rritur dhe është bërë shumë e bukur./ORAinfo/

Komento: