Eskalojnë masazhet në Prishtinë – festojeni Bajramin me magjinë e vajzave ‘provokatore’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Eskalojnë masazhet në Prishtinë – festojeni Bajramin me magjinë e vajzave ‘provokatore’

20:13 | 06 Qershor 2019

Njëra nga qendrat e masazhit në Prishtinë po shfrytëzon edhe festën e Fitër Bajramit që për këtë festë të mbledhë sa më shumë klientë.

Qendra e masazhit ka sponsorizuar në Facebook një postim ku mes tjerash shihen edhe disa vajza me veshje provokative si ftesë për ta festuar Bajramin, shkruan Insajderi.

“⭕️ Urime festa te gjithe atyre qe e festojne!

🛑 Tag Shokun qe ka nevoje per nje super masazh.

Gjithe ata qe ndjejne veten te lodhur 💆🏼‍♂️ tashme kane vendin e tyre per tu relaksuar.. mos humb kohe ⏳ beni dhurate vetes tuaj apo shokut dhe njera nga vajzat 🧑🏻 do tju bej te ndjehni super 👌🏼!

✨ Ejani shijoni magjine e duarve te terapisteve tona ( Dea, Zana, Erza, Lucky, Elsa dhe Linda) te cilat jane ne pritje te 📞 telefonates tuaj!”, shkruan kjo faqe në llogarinë e saj në Facebook.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!