Facebook, Instagram dhe Whatsapp bien nga sistemi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Facebook, Instagram dhe Whatsapp bien nga sistemi

14:29 | 02 Maj 2019

Kanë rënë nga sistemi Facebooku, Instagrami dhe Whatsapp-i.

Shërbimet e Facebook po përjetojnë vështirësi teknike, me përdoruesit në Evropë, dhe disa pjesë të SHBA-ve që raportojnë mungesën e qasjes në Facebook, Instagram dhe Whatsapp.

Problemet janë vënë re edhe në Kosovë.

Nuk ka ende sqarime se çfarë ka ndodhur me këto platforma.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!