Fansat surprizojnë Kiara Titon – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fansat surprizojnë Kiara Titon

19:08 | 26 Maj 2023

“U bëra me një yll …”, fansat surprizojnë Kiara Titon.

Kiara Tito ishte një nga banoret më të përfolura të “Big Brother VIP 2”.

Moderatorja ka shumë fansa që e mbështetën edhe pas daljes nga shtëpia. Sot, Kiara është surprizuar me lule dhe me një yll.

Mbështetësit e saj, janë lidhur me një kompani që personalizojnë yjet, por jo detyrimisht përkthehet në blerje/emërtim në kuptimin e parë të fjalës, por kanë zgjedhur që një i tillë të ketë emrin e Kiarës.

A do të jetë opinioniste në edicionin e tretë të Big Brother Vip Albania? Ja si përgjigjet Zhaklin Lekatari ‘U bëra dhe unë me yll’-shkruan ajo përkrah fotos.

Ylli lart në qiell është thjesht një dhuratë simbolike dhe e personalizuar për një person të dashur, asgjë më shumë.

Komento: