Fati i këtyre katër lojtarëve të Milanit në duart e Raiolës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fati i këtyre katër lojtarëve të Milanit në duart e Raiolës

08:23 | 20 Janar 2020

Katër futbollist të formacionit të parë të Milanit në duar të Raiolas.

Agjenti i futbollistëve, Mino Raiola ka ndikim të madh te skuadra e Milanit.

Italiani ka në pronësi katër lojtar të Milanit dhe të gjithë prej tyre ishin stratues në ndeshjen e sotme, shkruan Indeksonline.

Romangoli, Donnarumma, Bonaventura dhe Ibrahimovic sot startuan kundër Udineses dhe të gjithë menaxhohen nga Raiola.

Edhe pse njihet si “babai” i transferimeve, Raiola është kritikuar shumë për politikën që ndjek.

Ai kishte probleme edhe rinovimin e portierit dy vite më parë.

Komento: