Fazilet u martua me aktorin e njohur, çifti mahnisin me pamjen e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Fazilet u martua me aktorin e njohur, çifti mahnisin me pamjen e fundit

16:13 | 03 Dhjetor 2019

Nazan Kesal po vazhdon të jetë një aktore shumë e suksesshme nga kinematografia turke.

Është roli i ‘Faziletit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ ai që e bëri të njohur si në publikun turk ashtu edhe të huaj, përcjell ORAinfo.

Fazileti është shumë e përfolur edhe për jetën private.

Ajo është e martuar me aktorin e njohur, Ercan KEsal, dhe në imazhin e fundit bashkë ata shfaqen si dy adoleshentë./ORAinfo/

Komento: