Fejohet vajza e vogël e Shkurte Fejzës, pamje nga ceremonia – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fejohet vajza e vogël e Shkurte Fejzës, pamje nga ceremonia

00:12 | 05 Shkurt 2023

Vajza e vogël e këngëtares, Shkurte Fejza, Agnesa Behluli, është fejuar ditën e sotme.

Agnesa i dha fund beqarisë me partnerin e saj, Laurat Shatri.

Në këtë ditë të veçantë shihet të ketë kënduar edhe vetë Shkurta, e cila dukej e lumtur për të bijën.

Gjithçka dukej për mrekulli dhe një vend përrallor, teksa çifti po shkëlqenin duke bërë lidhjen e tyre edhe më zyrtare.

Komento: