Fero publikon foto intime nga dhoma me Arbeniten, format e modeles do t’iu ‘shkrijnë’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fero publikon foto intime nga dhoma me Arbeniten, format e modeles do t’iu ‘shkrijnë’

09:36 | 28 Maj 2019

Janë ndër çiftet me të përfolura në show bizin shqiptar.

Fero dhe Arbenita provokojnë me foton e fundit.

Fero dhe Arbenita Ismajli po vazhdojnë të komentohen për lidhjen e tyre në mediat rozë.

Së fundmi modelja ka njoftuar reperin me familjarët e saj.

Në një fotografi të publikuar në Instastory, Fero dhe Arbenita shihen bashkë duke pozuar nga dhoma e gjumit.

Komento: