Festë e madhe për ditëlindjen e Renes, dalin pamjet ‘përrallore’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Festë e madhe për ditëlindjen e Renes, dalin pamjet ‘përrallore’

21:52 | 15 Maj 2019

Nora Istrefi është një prej këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Këngëtarja nga Prishtina përveç me këngët e saj komentohet shumë sidomos për stilin dhe paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo është edhe tejet aktive në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot Renee ka ditëlindjen, e Nora ka publikuar pamje nga festa e saj e bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!