Festë në familjen e Gilit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Festë në familjen e Gilit

13:16 | 15 Maj 2021

Në familjen e këngëtares së njohur, Gili dhe kompozitorit Ilir Beranit sot ka festë, pasi që djali i tyre Redoni ka ditëlindjen.

Me rastin e ditëlindjes, Gili ka urur të birin me disa fjalë të veçanta.

“QESHU e gëzoje jetën biri im! Sot mbushe 22 vjet! Gëzuar ditëlindjen e Zoti të bekoft REDON”, e ka uruar Gili djalin e saj në instagram.

Kujtojmë se, Gili dhe Iliri janë të martuar prej vitesh dhe së bashku kanë dy djemë, Robertin dhe Redonin.

Komento: