Fifi mori një buqet me lule në mes të rrugës në Milano, reagimi i saj ka habitur të gjithë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fifi mori një buqet me lule në mes të rrugës në Milano, reagimi i saj ka habitur të gjithë

08:19 | 09 Nëntor 2019

Fifit i bëjnë befasi romantike në mes të rrugës në Milano.

Fifi është emër shumë i dashur për publikun, e cila njihet për një numër të madh hitesh.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një video në Instagram, në të cilën shihet teksa një person afrohet dhe ia dhuron një buqetë me trëndafila.

Jam shumë e thyer, nuk di as të marrë vëmendje”, është mbishkrimi që ajo ia la videos, shkruan lajmi.net.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Fifi është “Shqipe”, ndërsa është duke punuar rreth projekteve të reja muzikore.

Komento: