Fifi nuk përmbahet në ditëlindjen e Adisit, i dhuron puthje të zjarrta në shtrat! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fifi nuk përmbahet në ditëlindjen e Adisit, i dhuron puthje të zjarrta në shtrat!

10:38 | 03 Korrik 2022

Fifi është dashuruar ‘kokë e këmbë’ në Adisin.

E sot është një ditë e veçantë për këngëtaren Fifi, pasi partneri i saj, Adis Patushi feston ditëlindjen.

Ajo nuk ka nguruar t’i bëjë një surprizë në mesnatë, ku i ka kënduar këngën e ditëlindjes dhe duke i dhuruar një tortë në shtrat.

Artistja këtë moment e ka ndarë në Instagram me ndjekësit e saj krahas të cilit ka shkruar:

“Adisin Fifi e do shumë. Gëzuar Ninxha im, gëzuar o ma i bukuri botës. Më gjete dashuri dhe do të të ruaj gjithë jetën dhe nëse e kemi gjithë botën kundër”.

VIDEO:

Komento: