Fifi po duket një super-femër pas dobësimit, shikoni si po duket në pamjen e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fifi po duket një super-femër pas dobësimit, shikoni si po duket në pamjen e fundit

21:00 | 06 Gusht 2020

Fifi është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës para disa viteve dhe që nga atëherë, Fifi është një ndë rmë të preferuarat, përcjell ORAinfo.

Fifi është tejet e përfolur sidomos në këtë kohë kur i ëstë nënshtuar një diete, ku humbi shumë kilogramë.

Pas dobësimit, Fifi po shfaqet një super-femër.

E këtë e shohim edhe në foton e saj të fundit./ORAinfo/

Komento: