Fifi tregon arsyen se pse u largua nga “Big Brother VIP” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fifi tregon arsyen se pse u largua nga “Big Brother VIP”

17:33 | 25 Nëntor 2021

Këngëtarja, Fifi sot ka vendosur të largohet nga reality-show, “Big Brother VIP”.

Fifi mblodhi të gjithë banorët para pak minutash, për të ua treguar vendimin e saj dhe arsyet se pse ka vendosur të largohet edhe pse të martën deklaroi se dëshiron të qëndroi.

Ajo u shpreh se ka nevojë të merret me shëndetin e saj, pasi që kjo eksperiencë nuk është duke i bërë mirë.

“Unë kam marr vendim me lanë shtëpinë e “Big Brother” sot, kam nevojë të merrem me vetën, kjo eksperiencë nuk është duke më bërë mirë”, tha Fifi.

Të gjithë banorët u përloten nga ky vendim i këngëtares kosovare, teksa ajo u shpreh se dëshiron të largohet me buzëqeshje.

Deri më tani nga shtëpia e “Big Brother VIP” janë larguar tetë banorë.

Komento: