Finalja e FA Cup: Chelsea – Leicester, formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Finalja e FA Cup: Chelsea – Leicester, formacionet zyrtare

17:21 | 15 Maj 2021

Sot zhvillohet ndeshja e finales së FA CUP, mes Chelsea-t dhe Leicesterit, në 18:15.

Skuadra nga Londra, ka arritur fitore në 5 përballjet e fundit kundër Leicester në FA CUP.

Më poshtë formacionet zyrtare:

Chelsea:

Leicesteri: Schmeichel, Thomas, Evans, Cags, Fofana, Castagne, Ndidi, Tielemans, Perez, Vardy, Kele.

Komento: