Fjolla e dashuruar në këtë ngjyrë, nuk e heq nga trupi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fjolla e dashuruar në këtë ngjyrë, nuk e heq nga trupi

14:57 | 18 Dhjetor 2019

Këngëtari i mirënjohur, Alban Mehmeti dhe gruaja e tij, Fjolla janë një çift tejet i përfolur në publik.

Ata kanë disa vite që janë të martuar dhe tani janë prindër të dy djemve, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me shumë stil.

Fjolla edhe kësaj radhe është veshur krejt zi.

Kjo ngjyrë duket se është e preferuar nga Fjolla, e cila po duket një zonjë e vërtetë në këtë veshje.
/ORAinfo/

Komento: