Fjolla Morina nis një lidhje të re dashurie, publikohen pamjet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fjolla Morina nis një lidhje të re dashurie, publikohen pamjet

16:50 | 27 Mars 2023

Fjolla Morina e kalon “krizën”, nis një lidhje të re dashurie.

Fjolla Morina eshte nje nder kengetaret dhe figurat me te perfolura te showbizit ne vend. Ajo merr vemendjen e te gjithve me secilen paraqitje si neper intervista po ashtu edhe ne rrjete sociale ku eshte mjaft aktive.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, bëri një rrëfim te ndjeshem në një live të publikuar në Instagram. Jave më parë ajo ndau një histori nga jeta personale, në të cilën është i përfshirë ish-partneri i saj, Fisnik Syla si dhe persona të tjerë.

Javë më parë, këngëtarja Fjolla Morina, ishte në gjendje jo të mirë emocionale duke bërë rrëfime të dhimbshme për ngjarjet që i kishin ndodhur. Por, pas këtyre ditëve ‘të rënda’ duket se e ka rimarrë vetën madje duke dhënë një lajm e papritur për ndjekësit e saj.

Në mesin e shumë postimeve që ka bërë gjatë 24-orëshit të fundit, minuta më parë ndau një imazh në ashensor kur shihet pranë një mashkulli.Mbishkrimin e postimit i shkroi “Dashuria ime”, duke zbuluar se ka nisur lidhje të re dashurie.

Komento: