Fjolla si zonjë e vërtetë, ka dalur e veshur dhe e rregulluar shumë bukur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Fjolla si zonjë e vërtetë, ka dalur e veshur dhe e rregulluar shumë bukur

16:05 | 02 Korrik 2020

Fjolla Svirca është tani një emër shumë i njohur për publikun.

Bashkëshortja e Alban Mehmetit është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është nënë e përkushtuar e dy fëmijëve, Fjolla është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo po duket si një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Komento: