Gënjeshtres i vije fundit, Arbenita dhe Fero fotografohen bashkë atje ku nuk e ka pritur askush – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gënjeshtres i vije fundit, Arbenita dhe Fero fotografohen bashkë atje ku nuk e ka pritur askush

11:00 | 18 Dhjetor 2019

Gënjështra e tyre mori fund.

Arbenita dhe Fero janë fotografuar nga paparacët.

Modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero duket se nuk janë ndarë, shkruan lajmi.

Fillimisht publikuan Instastory nga i njëjti vend e tani po qarkullojnë foto ku dyshja shihen krah njëri-tjetrit në aeroport.

Fero dhe Arbenita janë ndër emrat më të komentuar në mediat rozë. Lidhja e tyre e më pas lajmet për ndarje kanë qenë në interes të publikut.

Se cili do të jetë reagimi i tyre pas këtyre fotografive mbetet të shihet.

Komento: