Genta e dashuruar deri në ‘palcë’, ja ku i shkon tani – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Genta e dashuruar deri në ‘palcë’, ja ku i shkon tani

14:12 | 19 Nëntor 2019

Genta nuk i ndahet të dashurit, i shkon pas edhe në Zvicër.

Kohët e fundit pasi që u dëgjuan e konfirmuan zërat për lidhjen e Gentës me të dashurin turk e shndërruan këngëtaren në njërin prej personazheve më të përfolura në show biz.

Fillimisht bujë mediatike bëri një video ku Genta puthej me të dashurin e saj, e më pas nuk vonoi dhe këngëtarja u shfaq publikisht dorë për dore me të.

Mësohet se i dashuri i saj është turk dhe biznesmen i njohur, ku kompania e tij vepron në Turqi dhe në Zvicër.

Së fundi këngëtarja ka pozuar në Zvicër që me gjasë mund të jetë bashkë me të dashurin e saj turk.

Siç kuptojmë që nga kjo kohë ata do bëhen një çift i pandashëm. Se kur do të kurorëzojnë lidhjen e tyre me martesë mbetet të shihet.

Komento: