Getinjo vet u largua para kohe nga Bigu, por ka disa fjalë për t’i thënë Luizit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Getinjo vet u largua para kohe nga Bigu, por ka disa fjalë për t’i thënë Luizit

12:00 | 19 Mars 2023

Getinjo vet u largua para kohe nga Bigu, por ka disa fjalë për t’i thënë Luizit nga Big Brother VIP Albania.

Këngëtari Luiz Ejlli nga shumë fansa të tij dhe personazhe të njohura po konsiderohet ‘fenomen’ për rrugëtimin e tij në Big Brother VIP Albania.

Artisti nga Shkodra po vazhdon të ketë një përkrahje të madhe jashtë shtëpisë së famshme.

Këtë së fundmi e ka bërë edhe reperi nga Kosova, Getinjo i cili ka shpërndarë një postimi që llogaria e Luizit në Instagram ka publikuar dje.

Në video shihet Ejlli duke qëndruar i vetëm në shtëpinë e BBVA ndërsa në sfond dëgjohet kënga e Getinjos “Sillet”.

“Fenomeni i Shqipërisë”, ka shkruar Getinjo në mbishkrimin e postimit.

Komento: