Gëzimen nuk po e ndalë shtatzënia, Shikoni çka po bën bashkë me shoqen e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gëzimen nuk po e ndalë shtatzënia, Shikoni çka po bën bashkë me shoqen e saj

21:59 | 21 Dhjetor 2019

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares para pak muajve u martuan dhe bënë tre ditë dasmë, përcjell ORAinfo.

Tani çifti janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E Gëzimja gjatë kësaj kohe është shumë aktive me pastime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një video ku shihet se ka shkuar për shëtitje në Shkup me shoqen e saj./ORAinfo/

Komento: