Gëzimja dhe nusja e Nexhatit e ‘kallin’ me valle, Remzia nuk përmbahet me reagimin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gëzimja dhe nusja e Nexhatit e ‘kallin’ me valle, Remzia nuk përmbahet me reagimin

22:41 | 10 Tetor 2019

Remzie Osmani është një këngëtare shumë e pëlqyer kosovare.

Ajo që nga fillimi ka qenë një ndër më të preferuarat e publikut, përcjell ORAinfo.

Remzia është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikore.

Ajo është shumë e pranishme në dasma e festa të ndryshme.

Sot ajo ka shkuar në dasmë bashkë me familjarët e saj.

Dhe në një video që ka publikuar shihen reja e saj, Gëzimja dhe nusja e Nexhatit duke vallëzuar, e Remzia nuk nguron që këtë moment ta shpërndajë me ndjekësit./ORAinfo/

Komento: