Gëzimja i bën foto burrit, në këtë gjendje e ka kapur atë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Gëzimja i bën foto burrit, në këtë gjendje e ka kapur atë

15:25 | 16 Maj 2019

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe Hamza janë martuar para një muaji dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Të dy bashkë po kalojnë pushime të bukur, ku sot Hamza ka publikuar një foto të cilën duket se ia ka bërë Gëzimja.

Në këtë foto, Hamza po duket paksa i hutuar./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!