Gëzimja ka dalë për iftar jashtë shtëpisë sot, shikoni si është zbukuruar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gëzimja ka dalë për iftar jashtë shtëpisë sot, shikoni si është zbukuruar

18:14 | 30 Maj 2019

Gëzimja është tani një prej emrave më të përfolur në publikun kosovar.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, përcjell ORAinfo.

Pas dasmës madhështore, ajo së bashku me burrin e saj kanë shkuar në muaj të mjaltit e si destinacion kanë zgjedhur Amerikën.

Ata tani janë kthyer në shtëpi dhe sot, Gëzimja ka vendosur ta hajë iftarin jashtë shtëpisë.

E me këtë pamje Gëzimja po duketmë e bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: