Gëzimja merr një dhuratë tejet të veçantë për vajzën, nuk përmbahet në reagimin e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gëzimja merr një dhuratë tejet të veçantë për vajzën, nuk përmbahet në reagimin e saj

19:05 | 06 Gusht 2020

Gëzime Hamzaj është një emër tejet i njohur për publikun kosovar.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, përcjell ORAinfo.

Para pak muajve ajo dhe djali i këngëtares janë bërë prindër për herë të parë.

E pasi u bë nënë, ajo nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku tregon se ka marrë një dhuratë për vajzën dhe këtë moment ajo nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

Komento: