Gëzimja nderon edhe familjen e Remzies, këtë veprim e bën për vëllain e vjehrrës, Nexhatin

20:03 | 13 Dhjetor 2018

Gëzime Krasniqi është nusja e djalit të këngëtares shumë të njohur shqiptare, Remzie Osmanit.

Ajo u bë e njohur që nga fejesa me djalin e këngëtares dhe që nga atëherë ajo është shumë e përfolur nga publiku dhe mediat, përcjell ORAinfo.

Gëzimja dhe Remzija që nga fillimi kanë treguar sa raport të afërt kanë ato të dyja, vjehërr e re.

E sot, Gëzimja ka postuar në Instastory këngën e re të vëllait të Remzies, Nexhatit, për të na treguar neve sa shumë e nderon familjen e burrit./ORAinfo/

Komento: