Gëzimja shfaqet me fustan të shkurt e të ngushtë, do ta ‘shkrijë’ djalin e Remzies – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gëzimja shfaqet me fustan të shkurt e të ngushtë, do ta ‘shkrijë’ djalin e Remzies

21:46 | 18 Nëntor 2019

Gëzime Krasniqi u bë e njohur për publik si reja e Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares janë martuar para një viti dhe dasma e tyre bëri bujë të madhe, përcjell ORAinfo.

Gëzimja tani vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të shkurt e të ngushtë. Kaq joshëse po duket ajo. /ORAinfo/

Komento: