Gili gëzohet për ushtrinë, por emocionohet për dëshmorin e njohur

13:13 | 14 Dhjetor 2018

Pas votimit të transformimit të FSK-së në ushtri reaguan shumë politikanë dhe personalitete të njohura.

Ndër ta është edhe këngëtarja shumë e njohur Gili, e cila uron popullin e saj me një fotografi të dëshmorit të njohur, Ilir Konushevci e që ishte familjar i saj, shkruan ORAinfo.

Ajo i vë edhe një mbishkrim,’ Ilir Konushevci ti ishe me ushtarët e parë! Urime Kosovë!’./ORAinfo/

Komento: