Gili në pushime me burrin dhe fëmijët, djemtë e saj morën gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gili në pushime me burrin dhe fëmijët, djemtë e saj morën gjithë vëmendjen

16:09 | 21 Dhjetor 2019

Gili po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura kosovare.

Ajo është në qendër të medieve rozë sidomos pas ndryshimit të fundit që bëri në pamje duke humbur 27 kilogramë, përcjell ORAinfo.

Gili është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Së fundi ajo ka shkuar së bashku me familjen në Selanik.

E janë djemtë e saj ata që morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: