Gili vesh fustanin me të bukur për të shkuar në dasmë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gili vesh fustanin me të bukur për të shkuar në dasmë

23:46 | 21 Korrik 2021

Gili është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo është pjesë e skenës që një kohë të gjatë dhe përherë ka qenë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.

Gili është shumë aktive në rrjetet sociale me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku tregon se është bërë gati me shku në ndeje.

E veshur me fustan të gjatë e me sitil, Gili po shkelqen në këtë pamje. /ORAinfo/

Komento: