Gjiko do të bëhet xheloz, gruaja e tij vishet kaq ngushtë e shkurt – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gjiko do të bëhet xheloz, gruaja e tij vishet kaq ngushtë e shkurt

20:11 | 20 Janar 2022

Moderatorja e njohur kosovare, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private.

Muaj me parë, Elita u bë nënë për herë të dytë, duke e sjell në jetë një vajzë, shkruan ORAinfo.

E krahas kujdesit që tregon për dy fëmijët e saj, Elita shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Elita se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet goxha provokuese.

E veshur ngushtë dhe shkurt, Elita shfaqet super joshëse.

Me këtë pamje, ajo do ta bëjë xheloz burrin e saj, Gjikon. /ORAinfo/

Komento: