Gjiko do të xhelozojë, Elita del me veshje provokuese – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gjiko do të xhelozojë, Elita del me veshje provokuese

21:42 | 02 Korrik 2022

Ata të dy janë çifti më i lezetshëm i show-bizzit.

Gjiko dhe Elita Rudi, po vazhdojnë të komentohen ende për marrëdhënien e tyre, shkruan ORAinfo.

Ani pse janë bërë prindër të dy fëmijëve, dyshja në fjalë vazhdimisht janë pjesë e mediave rozë.

Elita, pas dy lindjve që ka pasur, është përkujdesur shumë për kthimin e formave trupore që ka pasur dikur.

E këtë qëllim duket se ia ka arritur, pasi së fundmi është shfaqur shumë provokative me veshjen e saj.

A thua do ta xhelozojë Gjiko? ./ORAinfo/

Komento: