Gjiko e vë djalin në gjumë, e reagimi i Elitës do t’iu lë pa fjalë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gjiko e vë djalin në gjumë, e reagimi i Elitës do t’iu lë pa fjalë

18:31 | 22 Prill 2019

Gjiko dhe Elita janë një prej çifteve më të përfolura në mediat dhe publikun kosovar.

Ata para pak muajve janë bërë prindër për herë të parë dhe djalin e tyre e pagëzuan me emrin, Zëri, përcjell ORAinfo.

Këto ditë ata po qëndrojnë në pushime bashkë me familjet e tyre.

Elita sot ka publikuar një foto ku shihet Gjiko duke e vënë djalin në gjumë, e ajo nuk po e lë rehat atë duke i bërë foto./ORAinfo/

Komento: