Gjilani – Drenica, formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gjilani – Drenica, formacionet zyrtare

13:08 | 20 Tetor 2021

Formacionet zyrtare: Gjilani – Drenica.

Sot (e mërkurë) do zhvillohet super sfida ndërmjet Gjilanit dhe Drenicës.

Dy skuadrat që janë duke garuar për titull këtë edicion, kanë vetëm një synim që është të arkëtojnë pikët e plota, shkruan lajmi net.

Formacionet zyrtare tashmë janë bërë publike.

Gjilani: Koliçi, Progni, Rapa, Halili, Torassa, Hajdari, Dabiqaj, Sorsa, Krasniqi, Useini, Hoxha

Drenica: Haxhijaj, Thaqi, Passamani, Qaqi, Jashari, Lushtaku, Gashi, Dos Santos, Avdulli, Uka, Zabergja

Ndeshja nis në ora 13:00.

Komento: