Gjira tregon ndjenjat e të qenurit nënë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gjira tregon ndjenjat e të qenurit nënë

21:48 | 21 Qershor 2021

Gjira tregon se të qenurit nënë në çka e shndërroi.

Rep – artistja e njohur, Argjira Kajtazi – Gjira, është një nënë e dy fëmijëve, një djalë dhe së fundmi e një vajze.

Këngëtarja e shumë hiteve kohën më të madhe e kalon me partnerin dhe fëmijët me të cilët ndanë imazhe mjaft shumë në Instagram, shkruan Kosovarja.

Së fundmi ajo ka postuar një InstaStory ku bukuroshja është e ulur në nje luhatëse fëmijësh dhe është shprehur se të qenurit nënë e ka shëndrruar edhe atë në fëmijë dhe e ka bërë të jetë edhe më e lumtur.

“Të qenurit nënë do të thotë ti mund të jesh një fëmijë dhe të jeshë edhe më e lumtur se që ke qenë më parë”.

Siç e dimë këngëtarja ka kohë që nuk është marë me projekte muzikore, pasi ka zgjedhur të meret më shumë me jeten personale derisa pushimet është duke i kaluar në vendin tonë.

Komento: