Goldi me nuse e qesin djalin në shëtitje, por vëmendje merr diçka tjetër – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Goldi me nuse e qesin djalin në shëtitje, por vëmendje merr diçka tjetër

19:28 | 21 Shkurt 2021

Gold AG ndan pamjet e ëmbla të gruas dhe djalit.

Ermira dhe Gold AG kanë ndarë pamje të djalit në rrjete sociale.

Çifti i njohur në muajin nëntor u bekuan me një djalë, që e pagëzuan me emrin Gueril, shkruan lajmi.net.

Ky emër edhe u diskutua gjatë dhe më pas reperi u detyrua të shpjegonte domethënien e tij, duke thënë se emri Gueril do të thotë luftëtar.

Ata sot kanë vendosur të ndajnë pamje nga dita e tyre në rrjete sociale ku dukeshin mjaft të lumtur.

Komento: