Gresa dhe Andi si çift bëjnë udhëtimin e parë bashkë si çift – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gresa dhe Andi si çift bëjnë udhëtimin e parë bashkë si çift

19:15 | 20 Mars 2023

Andi dhe Gresa ndërmarrin udhëtimin e parë si çift.

Çifti i krijuar brenda “BBVK”, Andi Artani e Gresa Hoti, po e vazhdojnë lidhjen e tyre të dashurisë edhe jashtë.

Ata, po e shijojnë çdo ditë nën shoqërinë e njëri tjetrit, duke dëshmuar se lidhja e tyre është reale.

Siç mësojmë, Andi dhe Gresa po e ndërmarrin një udhëtim së bashku, që do të jetë i pari për ta si çift, shkruan Kosovarja.

Ndërkohë, Andi thotë se ai dhe Gresa janë dy koka dhe një zemër

Komento: