Gresa e Shkurtës sapo doli nga frizerja, mori vëmendjen me grimin dhe frizurën e rëndë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gresa e Shkurtës sapo doli nga frizerja, mori vëmendjen me grimin dhe frizurën e rëndë

20:44 | 26 Nëntor 2020

Gresa Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun kosovar.

Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin e këngëtareve me të pëlqyera shqiptare, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në pamjen e fundit ajo shihet se sapo ka dal nga frizerja dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Komento: