Gresa Hoti publikon foto hot, komenti i Stresit merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gresa Hoti publikon foto hot, komenti i Stresit merr gjithë vëmendjen

22:56 | 22 Maj 2023

Stresi dhe Gresa Hoti ishin ndër banorët me të pëlqyer të Big Brother Vip Kosova.

Dyshja e njohur e shtëpisë me të famshme në Kosovë duket se kanë një raport shumë të mirë së bashku, edhe pas përfundmit të BBV.

Kjo për faktin se ata po shkëmbejnë fjalë dashurie me njëri-tjetrin me komente në Instagram.

Së fundi, Gresa ka publikuar një fotografi goxha hot, e ku shfaqet pa riçipeta.

Ndërsa vëmendjen e ka marrë komenti i Stresit.

Ai e ka quajtur Gresën si motra e tij e vogël, kurse Gresa ja ka kthyer atij me një ‘zemër’, duke konfirmuar kështu miqësinë e mirë që dyshja kanë edhe pas daljes nga BBV Kosova. /ORAinfo/

Komento: