Gresa kështu përfundon tri javë pas lindjes së djalit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gresa kështu përfundon tri javë pas lindjes së djalit

21:43 | 01 Dhjetor 2021

Kështu duket Gresa Behluli tri javë pas lindjes së djalit.

Gresa Behluli është këngëtarja e njohur e skenës sonë, që së fundi u bë nënë për herë të parë.

Gresa, gjithashtu për herë të parë i dhuroj epitetin e gjyshes të ëmës së saj, këngëtares së madhe Shkurte Fejza, shkruan Kosovarja.

Tri javë pas lindjes së të birit, Gresa ka vendosur të shfaqet në Instagram dhe të tregoj se si po duket, e që vërehet se nuk ka ndonjë ndryshim të ndjeshëm.

Pak kohë më parë këngëtarja kishte treguar për revisten tonë që shtatzaninë e kishte të mbarë dhe të lehtë.

Komento: