Gresa vendosi t’i shesë të gjitha fustanet, shikoni reagimin e motrës së saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Gresa vendosi t’i shesë të gjitha fustanet, shikoni reagimin e motrës së saj

16:13 | 23 Maj 2019

Që nga martesa e saj, Gresa Behluli është tejet e përfolur në publik e medie rozë.

Është pamja e saj në dasmë që u komentua për disa javë rresht, shkruan ORAinfo.

Vëmendje të madhe morën edhe fustanet e nusërisë që ajo i veshi e që ishin njëri më i bukur se tjetri.

Ajo ka marrë një vendim për t’i shitur të gjitha fustanet e martesës dhe të gjitha të shkojnë për bamirësi.

E këtë postim e ka shpërndarë edhe motra e saj Besiana, e cila e ka përgëzuar motrën për këtë veprim./ORAinfo/

Komento: