Gresa vishet në fustan të ngushtë e të gjatë, ekspozon linjat me këtë pozë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Gresa vishet në fustan të ngushtë e të gjatë, ekspozon linjat me këtë pozë

15:58 | 08 Nëntor 2019

Gresa Behluli është një këngëtare kosovare tejet e njohur për publikun.

U bë fillimisht e njohur si vajza e Shkurte Fejzës, e më vonë me zërin e saj u bë tejet e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Gresa është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur një fustan të ngushtë e të gjatë, e me këtë pozë që ka marrë ajo shfaqet tejet provokuese./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!