Gresën nuk po e ndalon burri, ju befason me këtë veshje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Gresën nuk po e ndalon burri, ju befason me këtë veshje

18:34 | 09 Nëntor 2019

U bë e njohur fillimisht si vajza e Shkurte Fejzës, dhe tani Gresa Behluli është një këngëtare tejet e pëlqyer për publikun.

Ajo ka një zë po aq të veçantë sa edhe nëna e saj dhe me këtë ajo mori zemrat e publikut qysh në fillim, përcjell ORAinfo.

Gresa është tejet aktive në rrjete sociale ku vazhdimisht publikon imazhe nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur mjaft provokuese dhe jo ashtu siç jemi mësuar ta shohim atë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!