Grimeri i njohur kosovar e ka ‘transformuar’ Duda Baljen, nuk do ta njihni me këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Grimeri i njohur kosovar e ka ‘transformuar’ Duda Baljen, nuk do ta njihni me këtë pamje

21:53 | 26 Nëntor 2020

Duda Balje është ndër deputetet më atraktive në Kuvendin tonë.

Ajo vazhdon të përflitet për veshjen dhe pamjen e saj të jashtme, shkruan ORAinfo.

Duda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ajo është rregulluar nga grimeri i njohur kosovar, Arbëri dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: